Hürriyet

2 Eylül 2011 Cuma

Ece'nin Bodrum Notları: 1

Ben de uzuuuuuuun bayram tatilini fırsat bilerek Ege'ye akın edenlerdendim... Rotam da vazgeçilmezim Bodrum'du... Temmuzda yaptığım 2 haftalık Bodrum seyahatimle ilgili hiçbir post hazırlayamadığım için bu sefer sizlerle ufak tefek notlar paylaşıyım istiyorum.

Bodrum'da Gündoğan'da kaldığımdan size öncelikle Gündoğan'dan birkaç beach tavsiyesinde bulunmak istiyorum.Bunlardan ilki Bodrum müdavimlerinin çok iyi bildiği Küba Bar'ın Gündoğan'daki Casa Costa Otel'in içine bu sezon açtığı Küba Beach... Eğer aradığınız tertemiz bir deniz, nezih bir ortam ve hafif bir müzikse burası tam size göre...Loco Beach ile Galimera da her zaman tıklım tıkış olan Gündoğan müdavimlerinin çok sevdiği sevimli mi sevimli iki beach. Benim tercihim ise ne yalan söyliyim biraz da dekorasyonunun da etkisiyle Loco Beach. Ama özellikle deniz ürünlerinde Galimera'nın çok başarılı olduğunu belirtmem de fayda var. Her iki beach gece restaurant olarak da hizmet veriyor. Sakin ve huzurlu bir yemek için her iki mekan da oldukça ideal.Şimdi de gelelim Gündoğan'ın merkezindeki beachlere... Gündoğan'daki beachler son birkaç senedir Türkbükü'ndekilerden bile kalabalık... Minik ve şirin bu beachler arasında Olira, Estrella ve Gandil'in İskelesi benim en sevdiklerim...

Bu arada öğleden sonra denize karşı güzel bir Türk kahvesi ve sohbet için Estrella Beach Otel'in içindeki Mado'ya uğrayın derim...Biraz da Gündoğan Ece'si... :)


 

Elbise: Mango
Çanta: Home Store
Ayakkabı: Bodrum Yalıkavak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder