Hürriyet

18 Mart 2013 Pazartesi

2013 bikini - mayo trendleri

İçinizi ısıtacağınızı düşündüğüm bir postla karşınızdayım. Biz kadınlar mart, nisan aylarında yaz için hazırlıklara başlarız. Fazla kilolarımızdan şikayetçiysek rejime başlarız, çünkü hedefimiz bikini ve mayoları en güzel şekilde taşımaktır.

2013 yazının en gözde mayo ve bikini modellerinin şekillendiğini görüyoruz. Bikini ve mayolarda bu yaz 4 trend öne çıkacak. İşte o 4 trend:


***Vintage bikini ve mayolar
Sezonun öne çıkan bikini ve mayo trendlerinden biri de hiç kuşkusuz "vintage". Vintage bikini deyince akla ilk gelenler yüksek bel ve puantiye gibi retro desenler. 
*** Mix and match bikiniler
Benim favorim "mix & match" bikinilerilerin bu yaz da olmazsa olmazlar arasında yer aldığını görüyoruz. *** Baskılı mayolar
Son 2 sezondur eski günlerine dönen mayolar bu sezon da moda. Ancak trendy olmak için baskılı olanları tercih edebilirsiniz. *** Tanrıça bikinileri
Eğer klasiğin dışına çıkmak istiyorsanız tek omuzlu, ya da aksesuar detaylı bikinileri tercih edebilirsiniz. Biliyorum tüm bu bikini ve mayo modelleri yaza olan özleminizi artırdı. Biraz daha dayanın, yaza çoooooooook az kaldı :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder