Hürriyet

28 Mayıs 2013 Salı

Hafta sonunda ben;

Selaaammmmmm :)

"Bloguma daha çok kendimi katma" çabalarım sürüyor. Yoğun iş temposu olan biri olduğum için de maalesef pek "ne giydim" postu hazırlayamıyorum. Öyle olunca da hafta sonlarında dışarı çıktığımda çekilen bazı fotoğraflarımı sizlerle paylaşıyorum.

Artık havalar tam istediğim kıvama geldi, o yüzden de hafta sonları ne olursa olsun kendimi dışarıya atıyorum, bol bol gezip tozup, alışveriş yapıyorum. Bu pazar gününü de Taksim'de geçirdim. Aslında önce "pazar pazar Taksim çok kalabalık olur, boşver" diye içimden geçirdim, ama sonra yine de gittim. İyiki de gitmişim. Hava güzel olunca Taksim daha bi güzel oluyor.Bol bol da fotoğraf çektim, çektirdim. Fotoğraflara beraber bakmaya ne dersiniz? 


 İtiraf ediyorum; fotoğraf çekmekten çok çektirmeyi seviyorum :)


 Gördüğünüz gibi fotoğraf çektirmeyi epey abartmışım... :)


Taksim'de dolaşmak, kalabalığa karışmak, kalabalıktan biri olmak beni her zaman mutlu ediyor....Avrupa Pasajı'nı bilir misiniz? Oraya da bayılıyorum... Eğer bugüne kadar gitmediyseniz mutlaka uğrayın...Demirören İstiklal alışveriş merkezinin önünde de böyle pozlar verdim, ee ben boşuna demiyorum "fotoğraf çekmekten çok çektirmeyi seviyorum" diye... :)Ve günün finali... O kadar çok gezip, tozduktan sonra günü Leb-i Derya'nın o mükemmel manzarası eşliğinde sonlandırdım... Çok keyifliydi, herkese tavsiye ederim.4 yorum:

 1. Çok güzelsin fotoğraflardaki ışığın yetiyor zaten :)

  http://suvemakyaj.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. her şey iyi güzel de çanta ????? :)

  YanıtlaSil
 3. siten çok güzel. ama sende en az siten kadar güzel ve çekicisin.
  http://modagunu.blogspot.com

  YanıtlaSil