Hürriyet

10 Haziran 2013 Pazartesi

Victoria Beckham tasarımlarını giyen ünlüler...

Herkese merhaba;

Son günlerde yaşanan Gezi Parkı eylemlerinden sonra ne yalan söyliyim elim klavyeye gitmedi, hal böyleyken "insanların modayla işi ne?" diye düşündüm... "Diren Gezi", "Occupy Gezi" diyerek de bu postuma başlamak istiyorum...

Düzenli takipçilerim Victoria Beckham'a ve stiline adeta hayran olduğumu artık biliyordur, sık sık onunla ilgili postlar hazırlıyorum. Bu kez de daha farklı birşey yapmak ve Victoria Beckham tasarımlarını özellikle de elbiselerini giyen ünlüleri mercek altına alalım istedim.


Ben Victoria'nın tasarımlarını öncelikle kendi üzerine göre tasarladığını, o yüzden de pek çok kişinin bu tasarımları çok çok iyi taşıyamadığını düşünüyorum. Malum herkes o denli ince bir fiziğe sahip değil, eğer hatlarınız yuvarlaksa bu tasarımla üzerinizde eğreti durmaya başlıyor. Siz ne dersiniz?

Haydi şimdi hep beraber hangi ünlünün hangi Victoria beckham tasarımıyla karşımıza çıktığına beraber göz atalım...


Jennifer Lopez, Victoria'nın tasarımlarından gördüğünüz bu turuncu elbiseyi giymeyi tercih etmiş...Heidi Klum da mükemmele yakın fiziğine rağmen bence VB elbiselerini Victoria kadar iyi taşıyamıyor... Peki ya sizce?

Carey Mulligan bu iddialı tasarımla ne kadar da farklı ve hoş duruyor. Değil mi?

Ukraynalı model Yuliana Dementyeva da düzgün fiziğiyle VB tasarımlarını en iyi taşıyan isimlerden...

Eva Longoria belki de VB tasarımlarıyla en sık karşımıza çıkan ünlülerden...

Erin Wasson da VB imzalı bu siyah elbiseyle çok zarif bir görünüm elde etmiş...Gwyneth Paltrow da VB'nin 2013 yaz koleksiyonunda yer alan bu mor elbiseyi tercih etmiş...

Stilini çok beğendiğim, keyifle takip ettiğim Miranda Kerr de sanki "VB elbiselerini taşımak için yaratılmış."

Blake Lively de ince fiziğiyle VB elbiselerini iyi taşıyan isimlerden...Sanki bu VB elbise Beyonce için yaratılmamış... Beyonce'u çok daha şık ve hoş gösteren elbiselerle karşılaşmıştık... Haksız mıyım?


 Christina Aguilera da bu fazlasıyloa dolgun haliyle VB elbisesinin pek hakkını verememiş. Sizce?

1 yorum: