Hürriyet

25 Temmuz 2013 Perşembe

Bodrum plaj stilim...

Herkese Bodrum'dan yine yeni yeniden merhabalar;

Ben burada iyiden iyiye "ne giydim" postlarına alıştım :) Bugün de bir plaj stili kombiniyle karşınızdayım.

Geçtiğimiz günlerde Eski Bianca şimdiki adıyla Flamm'deydik. O gün tercihimi mayodan yana kullanmıştım, bu sezon biliyorsunuz mayolar çok revaçta, siz de dolabınıza bir mayo eklerseniz önümüzdeki sezon için de doğru bir yatırım olacaktır, benden uyarması :)

Kardeşimi de her zamanki gibi kilitleyip bol bol fotoğraf çektirdim. Ortaya da bu görseller çıktı, ben çok güzel bir gün geçirdim. Umarım bu fotoğraflara da yansımıştır... :) 

Keşke yaz hiç bitmese...

Yeni postta görüşmek üzere...İnsanın gerçekten de tatilde çok az şeye ihtiyacı oluyor, çok severek aldığım sandaletlerim, güneş gözlüğüm ve güneş kremim olmazsa olmazlarım... :)Bu kadar az poz vermedim tabii, biraz daha fotoğraflarla devam edelim mi?


Araya da fotoğraflarımı çekmekten bıkmış, bunalmış, sıkılmış kardeşimle fotoğraf koymadan da olmazdı. Onunla o gün "mayo kardeşliği" de yaptık... :)Ve kapanış... Günü bu fotoğrafları çekerek sonlandırdık...O günden Instagram'ıma yansıyan birkaç kare daha vardı... Hep kendim hep kendim de olmaz ki değil mi ama? :)
Aaa bu arada unutmadan beni sosyal medyadan da takip edebilirsiniz, hatta ederseniz çok da mutlu olurum :)

Instagram: _eceninmodagunlugu_
Twitter: _modagunlugu_
Facebook: Ece'nin Moda Günlüğü

5 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Ahhh tatil gibisi yok, fotoğraflar şahane, yaz bitmeden yeniden bir yerelere tatile gitme isteği uyandırdı bende :)
  Bu arada alakasız olacak ama 5. sınıfta Galatasaray Lisesine Anadolu lisesi sınavlarına hazırlık kursuna gelmiş olabilir misin? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :)
   Yok öyle bir kursa gitmedim hiç :)

   Sil