Hürriyet

2 Mart 2018 Cuma

Aranan iPhone 6 bulundu!

Hepinizin malumu, teknoloji artık hayatlarımızın olmazsa olmazı. En gencimizden en yaşlımıza kadar hemen hepimiz akıllı telefonların bize açtığı yeni dünyanın tutkunuyuz. Özellikle belli yaşın üzerindeki kişiler bu yeni dünyaya oldukça temkinli yaklaşabiliyor. Annem de akıllı telefon dünyasıyla geç tanışanlardan... Uzun süre direndikten sonra bu yeni teknolojik dünyaya iPhone ile birlikte çok hızlı bir giriş yaptı. 
Şimdilerde akıllı telefonu ve interneti olmadan yapamıyor :) Önce benim eski iPhone 5'imle tanıştı, yavaş yavaş da olsa bize ihtiyacı olmadan telefonun özelliklerinden tek başına faydalanmayı öğrendi. Sonra da kendine bütçesini aşmayacak ama istediği tüm özellikleri de içinde barındıran yepyeni bir iPhone almaya karar verdi. Hem fotoğraf & video özellikleri kaliteli olsun hem de hafızası kullanımı için yeterli olsun istiyordu. Onun için de iPhone 6'yı gözüne kestirdi. Tabii bu noktada da yine benden yardım istedi. :) Ben de internetteki uzun araştırmalarımda Mediamarkt'ın internet sitesinde istediğimiz özelliklere sahip iPhone 6'ya rastladım. Hem fiyatı hem de özellikleri tam istediğimiz gibiydi. Telefon kısa sürede ve güvenle elimize ulaştı. Annem şimdi rahat kullanımlı, tam da gönlüne olan yeni iPhone 6'sının tadını çıkarıyor.

Siz de bizim gibi bu yeni nesil akıllı cihaza hem uygun fiyata hem de garantili olarak ulaşmak isteyenlerdenseniz detayları almak için tıklayın.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder