Hürriyet

5 Ocak 2020 Pazar

Hangi Rimeli Seçmeliyim?

Makyaj yapmaya yeni başlayanların tercih yaparken en çok zorlandıkları unsurların başında rimel seçimi geliyor. Elbette tüm kadınlar tercihini en iyi rimel yönünde kullanmak istiyor. Ancak en iyi rimelin hangisi olduğu konusunda akıllar karışık ve aslında bu sorunun yanıtını biraz da beklentiler belirliyor diyebiliriz. Peki, kadınların en çok kullanılan makyaj malzemelerinden biri olan rimelden beklentisi ne?Dolgun ve Hacimli Kirpikler 

Takma kirpik etkisi yapan, dolgun ve hacim veren bir rimel bulmak için onlarca farklı ürün çeşidi deneniyor. Ancak doğru ürünü sadece şanslı olanlar bulabiliyor da diyebiliriz. Kirpiklerin daha dolgun görünmesini sağlayan bir rimelin en doğru içeriklerle formüle edilmiş olması gerekiyor.

Kirpikleri Beslemesi

Rimel her ne kadar bir makyaj malzemesi olsa da artık makyaj malzemelerinin içeriklerinde de cilde, kaşlara, kirpiklere iyi gelen ve besleyen bileşenler ekleniyor. Dolayısıyla kadınlarda da rimelin kirpikleri beslenmesi şeklinde bir beklenti oluştu. Peki, bu nasıl mümkün olabilir? Şayet bitkisel içerikler kullanılırsa rimelin kirpiklere dolgunluk kazandırırken aynı zamanda beslemesi de mümkün olabiliyor. Yani rotanızı bitkisel yağlarla formüle edilmiş olan rimellere çevirmeniz gerekiyor.

Topaklanma Yapmaması

Kadınların en çok nefret ettiği unsur rimelin daha sürerken bile topaklanma yapmasıdır. Bu konuda titiz olmalı ve nahoş bir göz makyajı görünümü oluşmaması için kalitesiz, topaklanma yapan ürün çeşitlerinden kesinlikle uzak durmalısınız. ü Kolay Sürülmesi Bu noktada rimelin yoğunluğu devreye giriyor. Çok yoğun şekilde hazırlanan ürünler kolay sürülemiyor ve rimeli kirpiklere dağıtmak epey zaman alıyor. Haliyle rimelin likitlik düzeyinin üreten firma tarafından çok iyi ayarlanmış olması gerekiyor.

Tüm Bu Özelliklere Sahip Rimel Nasıl Bulunur?

Elbette bu konforu size yaşatan bir rimeli bulmak için onlarca farklı ürünü denemenize gerek yok. profesyonel makyaj uzmanlarının tercihlerine göz atmanız doğru ürünü hemen bulmanızı sağlar. Bu noktada size New Well tarafında formüle edilen Bio-Herbal Hacim veren Maskara ürününü önerebiliriz. İçerisinde 7 farklı bitkisel yağ bulunan ve vitaminlerle kirpikleri besleyen bu rimel, kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. hatta ince ve kısa kirpiklere sahip olanların bile üründen memnun kaldığı tüyosunu da size aktaralım. Ürünü denemek için New Well internet sitesine tıklayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder