Hürriyet

20 Eylül 2012 Perşembe

2012 Sonbahar Trendleri


Sonbahara daha doğrusu yeni sezona yavaş yavaş giriş yaptığımız şu günlerde 2012 sonbahar trendlerini sizler için detaylı bir şekilde masaya yatırmak istedim. Sonbahar trendleri arasında en öne çıkanlar, peplum, dantel ve deri detaylar... 

Dantel:
Dantelle feminen bir tarzın kapılarını açıyor.
Militer:
Haki ve tonları militer trendiyle yepyeni bir soluk buluyor. Büyük cepli parkalar, haki elbise ve etekler, kamuflaj desenli parçalar 2012 sonbahar modasına oldukça havalı bir dönüş yapıyor.Kırmızı - bordo deri:

Vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan deri karşımıza klasik kalıplardan çıkmış bir halde çıkıyor. Bordo ve kırmızı tonlarındaki deri parçalar, iddialı giyinmeyi sevenler için ideal. Uzakdoğu:
Son dönemlerde Uzakdoğu’nun tematik parçalarının moda üzerinde etkilerini sık sık görüyoruz. Çiçek baskıları ve Uzakdoğu’ya özgü formlar 2012 sonbaharında da karşımıza çıkmaya devam edecek.Turuncu:
Bu sonbaharın öne çıkan renkleri arasında turuncu da var. Beyaz:
Beyazın sonbahar ve kış aylarında giyilmeyeceği tabusu 2012 sonbaharı itibariyle tamamen yıkılıyor. Beyaz ceket ve paltolar ise en favori parçalar arasında. Altın Rengi:
Altın rengi bu sezon altın çağını yaşıyor. Peplum:
Peplum etek, elbise ve montlarda yine karşımıza çıkıyor. 1 yorum:

  1. bu sezonun rengi kesinlikle bordo!!
    http://bb-shoppingtogether.blogspot.com

    YanıtlaSil