Hürriyet

27 Ocak 2014 Pazartesi

56. Grammy Ödül Töreni Kırmızı Halı

56. Grammy Ödülleri, ABD'nin Los Angeles kentinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ben her zamanki gibi ödüllerin kimlere gittiğinden çok kırmızı halıya odaklanmak ve hangi ünlünün karşımıza hangi elbiseyle çıktığına bakmak ve biraz da dedikodu yapmak istiyorum.

Sizi görsellerle başbaşa bırakmadan önce iki ismin favorim olduğunu söylemek istiyorum. Bence Beyonce ile Paris Hilton gecenin en şık iki kadını. Bu iki ismin ardından da Ciara ile Taylor Swift'in geldiğini düşünüyorum.

Zira zevk dediğimiz şey oldukça göreceli olduğundan sizleri gecenin tüm kadınlarıyla başbaşa bırakmak istiyorum, bakalım sizlerin favorileri kimler olacak?


Favori ismim Beyonce'a daha yakından bakalım istedim. Beyonce'un bu iddialı elbisesi Michael Costello imzalı...  Bir diğer favori ismim Paris Hilton'ın elbisesi ise Haus of Milani imzalı... 


Sizce de Paris bu elbisenin içerisinde çok şık görünmüyor mu?Her kırmızı halı da şık olmayı başaran Taylor Swift bu kez Gucci Première elbisesiyle karşımıza çıktı.


Hamile olan Ciara Emilio Pucci elbisesiyle çok zarif bir görüntü elde etmiş... 


Christine Teigen de gecenin şık isimlerden biri...

Şimdi de gecenin diğer isimlerine topluca göz atalım, ne dersiniz?Gecenin aykırı ve bir o kadar da iddialı isimlerinden biri de kuşkusuz Madonna olmuş...Ve şimdi de rüküşler... Kırmızı halının sınıfı geçenleri kadar rüküşleri de olmalı değil mi ama? Hiç yorum yok:

Yorum Gönder